Община Добрич публикува резултатите от IV областен конкурс рецитал "За да я има България"

Община Добрич публикува резултатите от IV областен конкурс рецитал "За да я има България", снимка 1

 

 

П Р О Т О К О Л

Днес, 22.02.2020 г. се проведе IV Областен конкурс рецитал  „За да я има България“, организиран от Община град Добрич . За участие в конкурса бяха подадени 632 заявки. В конкурса участваха  602  деца и ученици.

 

Жури в състав:

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

ЕМА  ГЕОРГИЕВА

актриса  и  почетен  гражданин  на  Добрич
 

 

и членове:

 

ТАТЯНА  ХРИСТОВА

актриса  в  ДТ „Йордан Йовков“

 

ЛАНА  АНЦАРИДЗЕ

ръководител  на  ДМТ „Дея“

 

взе единодушно решение за класиране при участниците от I възрастова група – деца от подготвителна група, както следва:

 

I място

ПАВЕЛА  ПАВЛОВА

ДГ №23 „Звездица“ 

Добрич

 

II място

ЛОРА  КОЛЕВА

ДГ №8 „Бодра смяна “ 

Добрич

 

III място

АННА – МАРИЯ ФИЛЧЕВА

ДГ №24 „Приказен свят“

Добрич

            ЕМА ГЕОРГИЕВА:

ТАТЯНА ХРИСТОВА:

ЛАНА АНЦАРИДЗЕ:

 

 

Жури в състав:

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

ГЕНКА ПЕТРОВА

поетеса и ръководител на Литературна къща

 

и членове:

 

МИХАИЛ ДОБРОМИРОВ

журналист  в  радио „Добруджа“

 

РОСЕН РАДЕВ

актъор   в  ДКТ „Дора Габе“

 

взе единодушно решение за класиране при участниците от II възрастова група – ученици от   I – IV клас, както следва:

 

 

 

I място

МОНИКА  ДИМИТРОВА
ОУ „Христо Ботев“

Добрич


 

II място

ДАРИЯ  ЕНЧЕВА

СУ „Св. Климент  Охридски“

Добрич

 

III място

ЙОАНА  ДИМИТРОВА
СУ „П.Р.Славейков“

Добрич

 

        ГЕНКА ПЕТРОВА:

        МИХАИЛ ДОБРОМИРОВ:

        РОСЕН РАДЕВ:

 

Жури в състав:

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

КРАСИМИР ДЕМИРОВ

актьор   в ДТ „Йордан Йовков“

 

и членове:

 

МИЛА БОЯНОВА

актриса  в  ДКТ „Дора Габе“

 

РУМЕН КУРТЕВ

актьор в ДКТ „Дора Габе“

 

взе  единодушно решение за класиране при участниците от III възрастова група  - ученици от  V- VII клас и  участниците от IV възрастова група, както следва:

 

III възрастова група – ученици от V - VII клас

 

 

I място

ДАВИД  ВЕЛКОВ

СУ „П.Р.Славейков“

Добрич

 

II място

МАКСИМ  ПАНАЙОТОВ

 СУ „П.Р.Славейков“

 Добрич

 

                                                
III място

йОРДАН  ТОДОРОВ

СУ „Димитър Талев“

Добрич

 

IV възрастова група – ученици от  VIII – XII клас

 

I място

ЕЛЕНА  ХРИСТОВА

ЧПГТП  „Райко Цончев“

Добрич

 

II място

МАЙЯ  НИКОЛОВА
ЕГ „Гео Милев“

Добрич

 

III място

КРИСТИНА  ЧАНОВА

ЕГ „Гео Милев“

Добрич      

 

 

                                                             

 

 

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА:

ГЕОРГИ  КАЛЧЕВ

СУ „Св. Климент Охридски“

Добрич

               

                                   

            КРАСИМИР  ДЕМИРОВ:

            МИЛА  БОЯНОВА:

            РУМЕН   КУРТЕВ:

 

 

Протоколирал:

Несрин Йълмаз

гл.експерт

Община град Добрич

 

Награждаването ще се проведе на 27 февруари от 11.00 часа в малката заседателна зала на Община Добрич.   

 

Нагоре